Kreditas – tai piniginė prievolė, kurią vėliau reikia įvykdyti, mokant atitinkamo dydžio palūkanas.

Gauti SMS paskola (sms kredita) labai paprasta, komfortabilu bei saugu. Pinigus pasiimti galėsite ne tik dieną, nes yra kompanijų, kurios sms paskolas teikia bet kuriuo paros metu. Todėl rezultatas tikrai nenuvils –sms kreditai tikrai patikimas, saugus ir greitas būdas staiga prireikus pinigų.
Daugelis kredito įmonių siūlo paslaugą – sms kreditai, tad susirasti sau geriausią pasiūlymą nebus sudėtinga. Suveskite paieškos puslapyje žodžius „sms kreditas “, ir naršyklės lange pamatysite daugybę siūlomų variantų. Peržiūrėja pasiūlimus, nuspresite kuris sms kreditas jums priimtiniausias, kuris sms kreditas pigiausias, kuris sms kreditas suteikiamas būtent jums palankiausiomis sąlygomis. Tada liks registracija. Išsirinkę jums priimtiniausią įmonę, turėsite užsiregostruoti jū tinklalapyje. Po registracijos tinklapyje, jau sms kreditas beveik gali būti suteiktas, tačiau dar reikia atlikti kelis žingsnius. Tik nepamirškite, jog registruodamiesi nurodytumėte teisingą savo telefono numerį, iš kurio siusite sms žinute kad jums būtų suteikti sms kreditai.
Taigi kai registracija baigta, ir jūs sms žinute gavote patvirtinimą į savo telefoną, jums dar reikia pervesti registracijos mokesti iš savo sąskaitos i kredito įmonę, kad įmonė žinotų į kokią saskaita jums bus pervestas sms paskola. Dažnai registracijos mokestis būna vienas centas, tačiau yra įmonių imančių ir didesnius mokesčius. Taigi pervedus registracijos mokesti, kaip ir baigta, kreditas gali būti jums suteiktas išsiuntus vieną sms žinutę su norima suma. Kompanija pagal jūsų numerį, automatiškai jus identifikuos, patikrins jūsų mokumą ir nuspres ar sms kreditas jums suteikiamas. Sprendimas bus priimtas per kelioliką minučių. Jeigu sprendimas bus jums palankus, kreditas jums bus pervestas iš karto.
Naudojantis greitosiomis sms paskolomis, arba, kaip minėjome, sms kreditais, išlošia visi. Kai kuriose sms kreditų kompanijose, skolininkai, gražinę bent keletą kreditų, įgauna netgi specialų statusą – lojalaus kliento, kitaip sakant žmogaus, atitinkančio kredito gavėjo sąskaitą. Lojaliam klientui atsiveria platesnės galimybės. Galima imti didesnės sumos paskolas.